Щодня з 8:00 до 20:00 Вихідний неділя

Ваша Шина - інтернет-магазин вело і мото шин №1 в Україні !!!

Компанія Ваша Шина надає величезний вибір шин для вело, мото та іншої техніки

У нашому детальному каталозі Ви знайдете шини для таких видів странспорта, як: мотоцикли, скутери, мопеди, велосипеди, фет-байки, е-байки, електровелосипеди, електроскутери, гіроскутери, електросамокати, електроколеса, квадроцикли, мотоблоки, міні-трактори, картинги, причепи, тачки, візки, дитячі та інвалідні коляски, і асортимент ми тільки розширюємо постійно.

Уже зараз ми можемо вам запропонувати скати і камери виробництва Російської федерації, Китай, Індонезія, Тайвань, Індія і цей список буде поповнюватися. Ми намагаємося тримати різний асортимент, на будь-який смак і кишеню. Саме тому у нас завжди є вибір, від недорогого але економічного Китаю, до практично топ брендових Індонезійських і Російських шин та камер.

І все-таки чому саме ми?

  • Товар новий, проходить перевірку перед відправленням
  • Завжди йдемо на поступки покупцеві в спірних ситуаціях
  • З нами ви дійсно економите, адже відправки Новою Поштою у нас по спец тарифу зі знижкою
  • Задоволення від покупки саме того товару, який вам був необхідний

Також і ціни в нашому інтернет-магазині vashashina.com.ua завжди вигідно відрізняються від цін конкурентів, тому що ми можемо собі дозволити занижувати їх завдяки великим обсягам закупівель, і великому асортименту. Ідеальний і недорогий магазин мото та вело шин - Ваша Шина завжди відкритий для вас, вибирайте кращих - а ми в цій справі №1 !!