Щодня з 8:00 до 20:00 Вихідний неділя

Можливості оплати товару і доставки посилки по Україні

Наша компанія здійснює доставку в будь-який населений пункт України. Ми намагаємося завжди йти на зустріч покупцю, але часом проте працюємо з деякими правилами, одне з яких - це табу на Укрпошту, так як більш нерозторопної і повільної пошти важко собі уявити, і стосовно питання доставки післяплатою підходимо з деякими винятками. Із задоволенням відправляємо товар такими кур'єрськими службами як: Нова пошта.

Існують кілька способів оплати і відправки товару:

  • Накладений платіж (післяплата) – найпопулярніший варіант. Ви отримуєте товар на пошті, маєте можливість його перевірити на поштовому відділенні, упевнившись в його якості та цілісності, і тільки потім його оплатити. В цьому випадку, вартість посилки обходиться трохи дорожче, за рахунок того, що транспортний перевізник включає послугу післяплати в оплату і бере страховку від повної вартості товару. Часто трапляються безвідповідальні клієнти, які замовляють товар і не забирають, нам доводиться ставити посилку на повернення (в такому випадку ми терпимо матеріальні збитки у вигляді оплати посилки в дві сторони). Тому, якщо клієнт просить вислати якийсь рідкісний, не популярний розмір, ми можемо попросити мінімальну передоплату, в вигляді 100-150 грн. Ми вважаємо, що передоплата стимулює покупця ставитися більш відповідально до замовлення, 
  • Звичайна посилка – найекономніший варіант. У цьому випадку, ви робите повну оплату товару на карту (карта Приват Банк, Monobank), і тільки після цього ми відправляємо ваше замовлення як звичайну посилку. Економія полягає в наступному, ви не сплачуєте за послугу післяплати, і вартість посилки ми при відправці вказуємо мінімальну, відповідно і відсоток на страховку йде від мінімальної суми. Таким чином можна заощадити сміливо від 35 до 60 грн на одній посилці.
  • Доставка до дверей - деякі кур'єрські служби здійснюють доставку прямо до дверей і навіть післяплатою. За вартістю таких послуг краще зверніться до поштового перевізника. Ну а ми працюємо навіть так. Єдине - що варто уточнити, так це те - що доставка до дверей вийде найдорожчим способом доставити посилку покупцеві.

доставка


Терміни відправки замовлень

доставкаВідправлення здійснюються як правило в день замовлення або на наступний день, крім неділі та державних свят, в ці дні відділення пошти працюють не всі, і просто немає можливості відвантажити товар. Одне застередження, в зимовий період нам доводиться відхилятися від цього правила. Взимку торгівля дещо гірше, і ми іноді дозволяємо собі збирати замовлення на протязі 1-3 днів і висилати один раз в три дні. Але при замовленні ці моменти завжди обумовлюються, і якщо Вам потрібен товар дуже терміново, то ми робимо все можливе, щоб догодити вам. Після того як ваша покупка відправлена, ввечері цього ж дня, в обов'язковому порядку, на номер телефону, що був зазначений вами в замовленні, буде відправлений номер товарно-транспортної накладної..