Щодня з 8:00 до 20:00 Вихідний неділя

Мотопробіг Єдності 2020

У Запоріжжі фінішував всеукраїнський «Мотопробіг Єдності 2020». Мотоциклісти провели 2 тижні в дорозі, виїхавши з Ужгорода, подолавши за цей час майже 6 тисяч кілометрів, заїхали в 54 міста по шляху і завершили свою акцію підняттям національного прапора України на Хортиці.


Байкерів зустрічали на площі Героїв, на фініші можна було нарахувати близько 200 байкерів. Просто не всі мотоциклісти мають можливість присвятити мотопробігу аж 2 тижні, і проїжджали в складі мотопробігу тільки в своїх районах і областях, таким чином за весь мотопробіг в акіі принавши участь 2 тисячі мотоциклістів. Задоволені організатори мотопробігу діляться, що мета акції відображена в самій назві - цей мотобробег об'єднує Україну:


- Мотопробіг необхідний для того, щоб люди усвідомлювали, що якими б вони не були різними, де б вони не знаходилися на території України, вони всі патріоти, всі українці і потрібно максимально нівелювати все, що нас роз'єднує - каже один з організаторів руху.


Віталій Боговін, він же глава Запорізької облдержадміністрації, приїхав на «Хонді» зі своїм сином для того, щоб зустріти «Мотопробіг Єдності». Віталій захоплений мототехнікою і Мототуризмом вже більше 20 років, його байкерське прізвисько - Капітан. У минулому, 4 роки тому, Боговін брав участь в найпершому мотопробігу, і дуже радіє, що кількість байкерів і мотопробігів в Україні зростає.


На останок байкери оформили загальне фото, залишали автографи на прапорах і взяли курс на Хортицю, яка була фінішною крапкою виснажливого, але дуже цікавого двотижневого мотопробігу.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні статті
Перше авто Міхаеля Шумахера виставлено на аукціон
< Найперше авто, яке осідлав Міхаель Шумахер працюючи в команді Ferrari виставили на аукціон. 16 листопада 1995 року знаменитий гонщик вперше сів за кермо 412Т2 і протестував його у складі Скудерії. Спеціально для тестів, які проходили у Фьорано, болід модернізували і поставили на місце 12-циліндрового мотора найновіший на той час V10. Майбутня світова знаменитість обкатала машину 20 кіл, і п..
995
Вітчизняний Урал в гостях у Японців
Не до кінця ясно, але варіантів не багато, тут або японці просто втомилися від своїх високотехнологічних мотомонстрів, або просто хочуть володіти надійною і простою технікою, яку можна відремонтувати у будь-якому гаражі доступними інструментами, без необхідності поїздки в офіційний сервіс, особливо якщо він далеко в обласному центрі а техніка куплена в село, як робоча конячка. Ось загальні причи..
954
Відміна Гран-прі в Китаї із-за коронавіруса
Із-за спалаху коронавіруса в Китаї керівництво організації Формула- 1 повідомили про відміну або можливе перенесення Гран-прі Китаю по формуле- 1. Перегони повинні були проходити упродовж трьох днів, з 17 до 19 квітня. Якщо буде можливість перенети захід - те дати будуть обьявлены як тільки буде можливо. Також в зверненні відмітили - що Гран-прі Китаю завжди були дуже важливими в перегонах Фор..
941
Кілька сотень байкерів України закінчили Мотопробіг Єдності 2020 на Запоріжжі
У Запоріжжі фінішував всеукраїнський «Мотопробіг Єдності 2020». Мотоциклісти провели 2 тижні в дорозі, виїхавши з Ужгорода, подолавши за цей час майже 6 тисяч кілометрів, заїхали в 54 міста по шляху і завершили свою акцію підняттям національного прапора України на Хортиці. Байкерів зустрічали на площі Героїв, на фініші можна було нарахувати близько 200 байкерів. Просто не всі мотоциклісти мають м..
889